Rodzinny piknik z książką

11 maja zapraszamy małych i dużych na Rodzinny piknik z książką.
Tegoroczna impreza odbywa się w baśniowym klimacie, więc zachęcamy uczestników do przebrania się lub zaakcentowania w kreatywny sposób swojej ulubionej postaci z książki. Dla najmłodszych przewidziane są nagrody za najciekawsze przebranie.
Startujemy o godzinie 15:00 plenerowym przedstawieniem pt. "Szary jednorożec" w wykonaniu Teatru Trójkąt. Będzie to baśń opowiadająca o emocjach. Uczy je nazywać, rozpoznawać i rozumieć. Przygody wojowniczki Jantar i Szarego Jednorożca w przedziwnym świecie śmieszą, wzruszają i pozwalają odnaleźć w sobie zapomniane pokłady odwagi i uczuć. Po spektaklu odbędą się animacje dla dzieci w iście teatralnym stylu!
Będą z nami również m.in. Policja Sulechów, OSP KSRG Mozów, OPS Sulechów , którzy podpowiedzą, jak dbać o bezpieczeństwo.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci takich jak:

• zamki dmuchane
  • wata cukrowa, popcorn
  • malowanie twarzy

od Junior - Eventy Dla Dzieci
Do dyspozycji będą również stoiska plastyczne i kiermasz książek.
Zapraszamy!