Spotkanie poetyckie z Anett Lurą

Serdecznie zapraszamy na spotkanie poetyckie z sulechowianką Anett Lurą. Autorka będzie promowała tomik poezji "JEZU, UFAM TOBIE". Spotkanie będzie moderował Marek Kuczyński, który zgłosił kandydaturę Anett Lury do konkursu LUBUSKIE WAWRZYNY organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze oraz Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim.
Tomik Anett Lury to nie tylko poezja. Znajdziemy tam też przemyślenia i refleksje nad obecnością Jezusa w życiu autorki i jej rodziny. To takie kalendarium rekolekcyjne - czytając tę pozycję, nie jednym tchem od razu, lecz według opisanych dni, czytelnik zaproszony jest do towarzyszenia autorce w codziennym odkrywaniu Boga w życiu.