Uroczyste otwarcie książkomatu

Od piątku 9 lutego mieszkańców Gminy Sulechów cieszy nowa i wygodna usługa dostępna w Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów - książkomat.
Po uroczystym otwarciu w obecności burmistrza Sulechowa Wojciecha Sołtysa, dyrektora Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida
w Zielonej Górze dr Andrzeja Bucka, dyrektora sulechowskiej biblioteki Teresy Zawalnej i wielu przybyłych gości, teraz każdy miłośnik czytania może korzystać z tej innowacyjnej formy wypożyczania książek.

Aby skorzystać z tej wyjątkowej usługi, musisz być zarejestrowanym czytelnikiem Biblioteki Publicznej Gminy Sulechów, posiadać aktywną kartę czytelnika, wyrazić zgodę na kontakt mailowy i telefoniczny oraz nie mieć żadnych zaległości wobec biblioteki.

Zasady korzystania z książkomatu:

Wystarczy SMS kod otrzymany na numer telefonu podany podczas rejestracji
w bibliotece. Możesz zamawiać książki dla dzieci i dorosłych z księgozbioru Biblioteki Publicznej Gminy Sulechów. Maksymalnie 3 zamówienia na jedno konto. Zamówień dokonuje się telefonicznie pod numerem: 699 850 208.
Przed złożeniem zamówienia sprawdź dostępność książek w katalogu online. Odbiór zamówienia to 2 dni robocze od otrzymania SMS kodu.
Zamówienia umieszczane są w książkomacie codziennie do godziny 14:00.

Zasady zwrotów w książkomacie:

Książki do zwrotu umieszcza się we wrzutni poza godzinami otwarcia biblioteki. Przyjmowane są tylko książki z księgozbioru Biblioteki Publicznej Gminy Sulechów, bez audiobooków i czasopism.
Książkomat to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które ułatwi dostęp do literatury. Zachęcamy do korzystania z tej innowacyjnej usługi!

uroczyste-otwarcie-ksiazkomatu-1
uroczyste-otwarcie-ksiazkomatu-2