„Autografy – moja pasja i sposób na życie”

20 maja biblioteka gościła kolekcjonera autografów Mateusza Rządkowskiego, absolwenta Liceum Ogólnokształcącego w Sulechowie, tegorocznego maturzystę. Mateusz uczy się indywidualnie i jest dwukrotnym stypendystą Prezesa Rady Ministrów. Jego pasją jest zbieranie autografów dzięki temu spotyka się ze znanymi ludźmi i przeżywa fascynujące chwile. Mateusz opowiedział uczestnikom spotkania jak rozpoczęła się jego przygoda z autografami, o trudnościach napotykanych podczas ich zbierania. Wskazał, które autografy są dla niego najcenniejsze. Marzeniem Mateusza jest otrzymanie autografu m. in. od aktora Keanu Reeves. Wystawa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży jak i osób starszych.