GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „BHP W SZKOLE I SPORCIE”

Kategoria

Szkoła Podstawowa – klasy  I – III

Lp. Imię i nazwisko miejsce Nazwa szkoły
1. Kasia Szustak                                          

Ola Gancarz             

I Szkoła Podstawowa w Kalsku kl.2

Szkoła Podstawowa w Kalsku kl.3

2. Xavier Bartyzel II Szkoła Podstawowa w Bukowie kl. 2
3. Kinga Pawlik          III Szkoła Podstawowa w Brodach kl.3
4. Marcelina Sekuła   IV Szkoła Podstawowa w Brodach kl.3
5. Tobiasz Różycki V Szkoła Podstawowa w Bukowie kl.2

  WYRÓŻNIENIA

  1.  Julka Wachowska              Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sulechowie  
  2.  Jakub Kubas                        Szkoła Podstawowa w Brodach kl. 3
  3. Ola Piłat                                  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sulechowie  kl. 1 a
  4. Ania Greszczyk                     Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sulechowie
  5. Dominika Dziewa                Szkoła Podstawowa w Kalsku kl. 3
  6. Mateusz Sowa                       Szkoła Podstawowa w Brodach kl. 1

Kategoria

Szkoła Podstawowa – klasy IV – VI

Lp. Imię i nazwisko miejsce Nazwa szkoły
1. Karolina Frątczak I Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sulechowie  kl. 6 d
2. Adam Fornalkiewicz II Szkoła Podstawowa w Bukowie kl. 4
3. Paweł Kownacki III Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sulechowie kl. 5 a
4. Amelia Sowa IV  Szkoła Podstawowa w Brodach kl. 5
5. Dawid Knop V  Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sulechowie kl. 5 b

WYRÓŻNIENIA

  1. Grzegorz Lepka                     Szkoła Podstawowa  Nr 1 w Sulechowie kl. 5 a 
  2. Jula Paszkiewicz                    Szkoła Podstawowa  Nr 1 w Sulechowie kl. 5 d
  3. Julia Misiaszek                      Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sulechowie kl. 5 c 
  4. Jakub Motyl                         Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sulechowie kl. 5 d
  5. Nikola Kańduła                    Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sulechowie kl. 6 d

Kategoria

Szkoła Podstawowa – klasy VII – VIII

Gimnazjum – klasy – III

Lp. Imię i nazwisko miejsce Nazwa szkoły
1. Zuzanna Kurczaba I Szkoła Podstawowa w Brodach kl. 8
2. Nikola Dolata II Szkoła Podstawowa w Kijach kl. 8
3. Wiktoria Majda III Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sulechowie kl. 3 c
4. Laura Karwowska IV Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sulechowie kl. 3 a
5. Amelia Biskup V Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sulechowie  kl. 3 a

WYRÓŻNIENIA

  1.  Jan Siekierzycki                     Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sulechowie kl. 3 a
  2. Wiktoria czuba                        Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sulechowie kl. 3 a
  3. Łukasz Skałecki                        Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sulechowie kl. 3 b
  4. Michał Łozowski                       Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sulechowie kl. 3 b
  5. Oliwia Chruścicka                     Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sulechowie kl. 3 a

 

Comments are closed.