Konkurs plastyczny „Bezpieczna Szkoła”

14 marca w sulechowskiej bibliotece odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Bezpieczna Gmina” , którego organizatorami byli Łukasz Duch Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji  SULECHOWIANKA  w Sulechowie,  Julian Kozłowski St. Inspektor ds. BHP i P.POŻ. Ośrodek Sportu i Rekreacji  „SULECHOWIANKA” w Sulechowie i Jolanta Mijalska  Koordynator Szkoły Podstawowej w Brodach.
Konkurs objęty był patronatem: Burmistrza Sulechowa, Okręgowego Inspektora Pracy  w Zielonej Górze, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział Zielona Góra.
W konkursie udział wzięło 532 uczniów  z 5 szkół gimnazjalnych z terenu powiatu zielonogórskiego. Po wstępnej weryfikacji w szkołach, nadesłano 71 prac do ostatecznej oceny.
Konkurs oceniany był w  trzech kategoriach wiekowych:

Kategoria klasy     I  gimnazjum

Lp.    Imię i nazwisko    miejsce    Nazwa szkoły
1.    Nataniel Leszczyk    I    Gimnazjum Czerwieńsk
2.    Wojtek Wojewoda    II    Zespól Szkół w Sulechowie
3.    Oliwier Wojtkowiak    III    Zespól Szkół w Sulechowie
4.    Sara Studzińska    IV    Gimnazjum w Pomorsku
5.    Artur Gdeczyk    V    Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulechowie

Kategoria klasy   II  gimnazjum

Lp.    Imię i nazwisko    miejsce    Nazwa szkoły
1.    Julia Donaj    I    Gimnazjum w Pomorsku
2.    Maja Sakuma    II    Gimnazjum w Pomorsku
3.    Aleksandra Korszun    III    Gimnazjum w Pomorsku
4.    Paweł Dziobek    IV    Gimnazjum w Pomorsku
5.    Radosław Kata    V    Gimnazjum w Pomorsku

Kategoria klasy   III  gimnazjum

Lp.    Imię i nazwisko    miejsce    Nazwa szkoły
1.    Anna Góra     I    Gimnazjum w Pomorsku
2.    Ewelina Andrzejak – Wasilewska    II    Gimnazjum w Pomorsku
3.    Jakub Tymura    III    Gimnazjum w Pomorsku
4.    Roksana Szczepankiewicz    IV    Gimnazjum w Pomorsku
5.    Klaudia Zapadka    V    Gimnazjum w Pomorsku

PRACE  WYRÓŻNIONE
Kategoria klasy     I  gimnazjum

Lp.    Imię i nazwisko    miejsce    Nazwa szkoły
1.    Kornelia Galanty    VI    Gimnazjum w Pomorsku
2.    Roksana Borowiak    VII    Zespół Edukacyjny w Bojadłach
3.    Nikola Kukulska    VIII    Zespół Edukacyjny w Bojadłach
4.    Maja Ławicka    IX    Zespół Edukacyjny w Bojadłach
5.    Szymon Konsur    X    Zespól Szkół w Sulechowie

Kategoria klasy   II  gimnazjum

Lp.    Imię i nazwisko    miejsce    Nazwa szkoły
1.    Julia Sawicka    VI    Zespół Edukacyjny w Bojadłach
2.    Patrycja Kołosowska    VII    Zespół Edukacyjny w Bojadłach
3.    Natalia Łuczyńska    VIII    Zespół Edukacyjny w Bojadłach
4.    Julita Pukacka    IX    Zespół Edukacyjny w Bojadłach
5.    Marta Marciniak    X    Gimnazjum w Pomorsku

Kategoria klasy   III  gimnazjum

Lp.    Imię i nazwisko    miejsce    Nazwa szkoły
1.    Mateusz Tymura    VI    Gimnazjum w Pomorsku
2.    Paulina Terochilska    VII    Zespół Edukacyjny w Bojadłach
3.    Antoni Jankowski    VIII    Zespół Edukacyjny w Bojadłach
4.    Magda Konstanty    IX    Zespół Edukacyjny w Bojadłach
5.    Magda Stefanowicz    X    Gimnazjum w Pomorsku

Comments are closed.