Wernisaż malarstwa „Piwnicy Artystycznej” GCK Kargowa

16 października w Czytelni dla Dorosłych odbył się wernisaż wystawy malarstwa „Piwnicy Artystycznej”- sekcji plastycznej dla dorosłych działającej od prawie 10 lat przy Gminnym Centrum Kultury w Kargowej. Otwarcia wystawy dokonała dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Sulechów Teresa Zawalna. Zaprezentowano dorobek artystyczny 11 malarzy : Zbigniewa Jaroszewskiego, Barbary Karpowicz, Teresy Krajewskiej, Krystyny Kuczyńskiej, Celiny Lis, Urszuli Michalkiewicz, Barbary Piwowar, Ireny Sochali, Alicji Śledź, Urszuli Zając, oraz Jadwigi Wajsberg.

Wśród przybyłych gości byli : burmistrz Kargowej Jerzy Fabiś, wiceburmistrz Marta Paron, opiekun grupy „Piwnica Artystyczna” Ludwik Błażejewski, kierownik wydziału Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu w Sulechowie Krystyna Knyspel, oraz miłośnicy malarstwa między innymi z Sekcji plastycznej sulechowskiego UTW.

Wystawę można oglądać od 16 do 30 października 2019 r. w godzinach otwarcia biblioteki.