Wystawa fotograficzna „Myślenie podwójne” – Roman Grobarski

„Myślenie podwójne” to tytuł autorskiej wystawy fotograficznej Romana Grobarskiego. Autor jest mieszkańcem Zielonej Góry i od wczesnych lat zajmował się amatorsko fotografią. Jest słuchaczem Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i od kilku lat należy do klubu fotograficznego FOTOOKO. Doskonali także swój warsztat fotograficzny biorąc udział w zajęciach Pracowni Edukacji Fotograficznej pod kierunkiem Pawła Janczaruka.
W ubiegłym roku autor zadebiutował, wystawiając swoje fotograficzne prace pod tytułem „Myślenie podwójne”
a obecna wystawa prezentowana w naszej bibliotece jest ich kontynuacją. Komisarzem wystawy jest Bogdan Jan Springer. Zapraszamy do oglądania wystawy w czasie wakacji, w godzinach otwarcia biblioteki od 8.00 do 16.00