Klub Zdrowego Maluszka i Szczęśliwej Mamy

Klub Zdrowego Maluszka i Szczęśliwej Mamy to nowa inicjatywa jaka powstała dzięki pomysłowi pań – młodych mam, które niedawno urodziły dziecko. Pomysł na taką formę spotkań narodził się z powodu potrzeby rozmowy, dzielenia się radościami i smutkami, wymiany doświadczeń na temat macierzyństwa we wszystkich jego aspektach. Macierzyństwo to czas pełen wyzwań - uczy bycia z dzieckiem i ze sobą samą na nowo. Biblioteka stała się miejscem pierwszego spotkania Klubu. Mali milusińscy w raz ze swoimi mamami ciekawie spędzili czas w bibliotece. Był płacze, kwilenia, były śpiewy i mruczenia, ale było bardzo wesoło.

Na pierwszym spotkaniu zaszczyciły nas, zaczynając od prawej strony:
mama Ania z synkiem Patrykiem, mama Agata z synkiem Antosiem, mama Kasia z córką Tosią, mama Daria z córką Julią, mama Klaudia z córką Zosią oraz mama Magda z córką Oliwką. Wszystkim mamom i ich dzieciom ślicznie dziękujemy za udział w sesji zdjęciowej.

klub-zdrowego-maluszka-1
klub-zdrowego-maluszka-5