Lena jedzie na wakacje – DKK dla dzieci

Kiedy zwariowana rodzinka wybiera się na wakacje, kłopoty są murowane. Od łamigłówki przy wciskaniu niezliczonych bagaży do samochodu, przez wracanie się po zapomniane zwierzątko domowe, po arcydługi korek na drodze
i ogłuszający wrzask najmłodszej pociechy. Skąd my to znamy? Warto sprawdzić, jak z wakacyjnymi stresami poradziła sobie Lena – jak zwykle rezolutna, bardziej pomysłowa i opanowana niż jej rodzice.
„Lena jedzie na wakacje”, książeczka dla przedszkolaków, piękne wspomnienia z wakacji i marzenia już o przyszłych wakacjach. Temat wspomnień z wakacji poruszyliśmy na pierwszym w tym roku szkolnym spotkaniu DKK dla dzieci, które odbyło się w Niepublicznym Przedszkolu „Gucio” przy ulicy Kamiennej w poniedziałek 20 września 2021r. Pani Kasia odczytała tekst książeczki a następnie porwała dzieci w dyskusję na temat przebytych wyjazdów letnich. I góry i morze, i wioski i miasteczka, dzieci odpoczywały wszędzie. Wzajemnie przekrzykiwały się chcąc udowodnić, że tam gdzie były podczas wakacji było lepiej ale wspomnienia z wakacji pozostały dla każdego z nich najpiękniejsze.

Może Ci się również spodoba