„Podstawy obsługi komputera dla seniorów”

14 grudnia podsumowano kurs komputerowy dla seniorów. Dyrektor Teresa Zawalna powitała wolontariuszy, seniorów i zaproszonych gości:
Irenę Podsiadły – Naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze, Jerzego Rozynka Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie, w-ce Dyrektora Leszka Nowaka CKZiU
Wojciecha Wyszomirskiego Kierownika Szkolenia Praktyk CKZiU, Wojciecha Sołtysa Kierownika Wydziału Spraw Społecznych Oświaty Kultury i Sportu.
Od 3 października młodzież z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie spotykała się z seniorami i dzieliła się swoją wiedzą z obsługi komputera. Seniorzy wyrazili swoje zadowolenie z odbytego kursu dziękując młodzieży za poświęcony im czas i naukę. Serdeczne podziękowania za okazaną pomoc dyrektor biblioteki skierowała do wolontariuszy: Marcina Poźniaka, Piotra Niedźwiedzkiego, Michała Salaty, Bartłomieja Walocha, Rafała Zamolskiego, Kamila Mikoś, Kamila Króla, Adama Korczyńskiego, Kamila Wiśniewskiego uczniów klasy IV TIE i III TI oraz dyrekcji CKZiU.