Spotkanie z pasjami

4 grudnia w Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów odbyło się ostatnie spotkanie realizowane w ramach II edycji projektu Fundacji Orange – Spotkania z pasjami. Gościem spotkania była pani Katarzyna Grochola – popularna współczesna pisarka, która zmieniła oblicze literatury obyczajowej w Polsce. Otworzyła niejedne drzwi, uchyliła okna, pokazała drogę, jak żyć, jak pisać, jak kochać. Od ponad dwóch dekad rozkochuje w sobie kolejne rzesze czytelników. Jej książki sprzedały się w nakładzie kilku milionów egzemplarzy, a każda z nich zajmuje najwyższe miejsca na listach bestsellerów. Opublikowała dziewięć powieści, cztery tomy opowiadań, dwa tomy rozmów z psychoterapeutą Andrzejem Wiśniewskim oraz jedyny w swoim rodzaju dialog z córką Dorotą Szelągowską. Pani Katarzyna za swoją działalność literacką otrzymała wiele nagród i wyróżnień.

Na obecną postawę życiową autorki wpłynęła dramatyczna walka z chorobą nowotworową, uwieńczona zwycięstwem.

Za nami 14 niezwykłych spotkań, pełnych pasji, radości, wzruszeń. Każde ze spotkań poruszało inny temat, wszystkie jednak łączył wspólny cel – przedstawienie tego, że szczęście i pasję odnaleźć można w swojej codzienności.

Bardzo dziękujemy za udział w spotkaniach seniorom z Centrum Usług Socjalnych w Kruszynie oraz pani Magdalenie Szandurskiej opiekunce grupy.

Może Ci się również spodoba