Teatrzyk “Jesień u Kubusia Puszatka”

6 października sulechowskie przedszkolaki miały okazję po raz kolejny spotkać się z przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu. Krakowskie studio Małych Form Teatralnych Art – Re tym razem zaprezentowało nam ”Jesień u Kubusia Puszatka” według A. A. Milne. Przedszkolaki miały możliwość wcielić się   w rolę aktorów i zagrać przy boku Kubusia, Prosiaczka, Królika, Kłapouchego oraz Krzysia – współtworząc przedstawienie.Walory poznawcze spektaklu dotyczyły zmienności pór roku, migracji niektórych gatunków ptaków do ciepłych krajów, jesiennych prac w ogrodzie i konieczności gromadzenia zapasów na zimę. Przedszkolaki żywiołowo i spontanicznie reagowały na zaprezentowane wydarzenia. Wszyscy dobrze się bawili, zdobywając jednocześnie nowe wiadomości z zakresu edukacji przyrodniczej. Czekamy na następny tak barwny i ciekawy występ.