Promocja albumu Sulechów 1945-2000. Fotograficzne wspomnienia mieszkańców

1 marca w naszej bibliotece odbyła się promocja albumu „Sulechów 1945-2000. Fotograficzne wspomnienia mieszkańców”. Gościliśmy przedstawicieli władz, współpracujących z nami instytucji, ale przede wszystkim osoby, które przyczyniły się do powstania publikacji oraz szerokie grono mieszkańców naszego miasta. Rozmowy toczyły się w wielopokoleniowym gronie. Starsi goście wspominali, a młodsi z ciekawością poznawali nieznaną, codzienną stronę historii swojego miasta. Uczestnicy wczorajszego spotkania otrzymali od nas album „Sulechów 1945-2000. Fotograficzne wspomnienia mieszkańców”.
W związku z dużym zainteresowaniem, informujemy, że publikację można nabyć w Punkcie Informacji Turystycznej w Sulechowie.

Zachęcamy Państwa również do dalszego dzielenia się z nami fotograficznymi wspomnieniami związanymi z Sulechowem- zapraszamy do biblioteki na wspólne oglądanie Państwa albumów przy kawie. Z przyjemnością zapoznamy się z Państwa zbiorami oraz poznamy kolejne, fascynujące historie.
Spotkaniu towarzyszyła również ponowna odsłona wystawy „Sulechów 1945-2000. Fotograficzne wspomnienia mieszkańców”.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność na wczorajszym spotkaniu, a osobom zaangażowanym- za pomoc w realizacji publikacji.

fotografia albumu

promocja-albumu-12