Śladami miejsc pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 w moim obiektywie

12 grudnia został rozstrzygnięty konkurs pt. „Śladami miejsc pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 w moim obiektywie”. Komisja wyłoniła troje laureatów: miejsce pierwsze- Rafał Wasilewicz, miejsce drugie- Bogusława Szyjka, miejsce trzecie- Maria Madejska. Na uroczystości otwarcia wystawy pokonkursowej, mieliśmy zaszczyt gościć prezesa Oddziału Lubuskiego TPPW 1918/1919 w Zielonej Górze Kamila Hypkiego, członków i prezesa Koła TPPW 1918/1919 w Sulechowie Romana Zawalnego, komendantkę Hufca Babimojsko-Sulechowskiego Monikę Michalak wraz z harcerzami, żołnierzy V LPA w Sulechowie, reprezentantkę Wydziału Współpracy i Promocji Gminy Sulechów Joannę Lange. Raz jeszcze gratulujemy laureatom. Wystawę pokonkursową można podziwiać w czytelni dla dorosłych do 10 stycznia.

fotografie-4
fotografie-3